Договор оферты

ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ (Публична оферта)

ювелірних виробів на сайті


«Покупець», з одного боку, та интернет магазин "SILVER", що іменується надалі «Продавець» в особі адміністратора, з іншого боку, уклали цей договір про нижченаведене:

1. Загальні умови.

1.1. Цей договір є публічною офертою та містить усі істотні умови договору купівлі-продажу Товару дистанційним способом (тобто через сайт в мережі інтернет).

1.2. У разі прийняття умов цього Договору (тобто публічної оферти сайту), особа, що дає згоду (акцептує), стає Покупцем. Акцептом даного договору є надання Покупцем повного і безумовної згоди Продавцю на пропозицію укласти Публічний договір на умовах, передбачених Публічним договором, що оформляється:

 • 1.2.1. шляхом замовлення Покупця, здійсненого через корзину замовлення на сайті Продавця за веб-адресою https://silver.in.ua
 • 1.2.2. шляхом замовлення Покупця, здійсненого за допомогою телефонного дзвінка за номером, вказаним на сайті Продавця у розділі "Контакты"

2. Терміни та визначення.

2.1. «Товар» - ювелірні вироби із срібла, позолоти, золота та платини зі вставками коштовних і напівкоштовних каміннів, та/або без вставок. Увесь Товар має опломбовані товарні ярлики.

2.2. «Сайт» - веб-сайт Продавця, призначений для роздрібного продажу Товару на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Продавцем описом Товару та/або представленим на фотознімках, за допомогою мережі інтернет, що виключає безпосереднє ознайомлення Покупця з Товаром, тобто продажу дистанційним способом.

2.3. «Покупець» - приватна особа (громадянин), що самостійно оформило замовлення на сайті Продавця, на умовах публічної оферти сайту.

3. Предмет договору.

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти товар на умовах цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж Товару на сайті у тому числі:

 • - добровільний вибір Покупця Товару на сайті Продавця;
 • - самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті;
 • - оплата Покупцем оформленого на сайті замовлення;
 • - виконання та передача замовлення Покупцю у власність на умовах цього Договору.

4. Порядок оформлення замовлення.

4.1. Покупець самостійно оформлює замовлення на сайті, надаючи про себе наступну інформацію: прізвище, ім'я та по батькові (повністю), адресу електронної пошти, телефон, адресу для доставки Товару.

4.2. Волевиявлення Покупця здійснюється за допомогою внесення його даних у форму замовлення на сайті та 100% попередню оплату відповідного замовлення або на інших умовах, визначених за домовленістю між Покупцем та Продавцем.

5. Порядок оплати та доставка замовлення.

5.1. Порядок оплати, термін доставки та способи доставки Товару обумовлені в розділі "Оплата та доставка" Повна вартість замовлення складає вартість вибраного Покупцем Товару на сайті та вартість його доставки Покупцеві.

5.2. Вартість доставки Товару відповідає діючим тарифам кур'єрської служби, спецзв'язку або іншій транспортній компанії на момент такої доставки.

5.3. Доставка Товару здійснюється по всій території України, крім тимчасово окупованих тереторій Донецької, Луганської областей та АКР Крим.

5.4. У разі доставки Товару Продавцем відповідальність за збереження Товару до моменту його передачі Покупцеві несе Продавець.

5.5. У разі доставки Товару третіми особами (кур'єрською службою тощо), відповідальність за збереження Товару до моменту його передачі Покупцеві несе відповідне третя особа.

5.6. Продавець зобов'язується доставити Товар Покупцю в такі строки:

 • 5.6.1. протягом (1-5) робочих днів з моменту отримання Замовлення в разі наявності Товару на складі у Продавця;
 • 5.6.2. протягом (10-30) робочих днів з моменту отримання Замовлення в разі оформлення Замовлення Покупця на виготовлення Товару;
 • 5.6.3. протягом (30-60) робочих днів з моменту отримання Замовлення в разі оформлення Замовлення Покупця на виготовлення Товару підвищеної складності і / або з тривалим циклом виготовлення;
 • 5.6.4. в інший узгоджений Покупцем і Продавцем термін.

5.7. Право власності на Товар переходить до Покупця з моменту оплати 100 (ста)% вартості Товару в будь-який передбачений способом.

5.8. Покупець оплачує замовлення будь-яким зручним обраним способом. Товарний чек надається разом з Товаром у момент його передачі Покупцеві.

5.9. Ціна на кожну позицію Товару вказана на сайті Продавця на момент замовлення Товару і вимагає підтвердження Продавцем після отримання від Покупця Замовлення на покупку Товару.

5.10. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Товару.

5.11. У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов'язується протягом трьох робочих днів поінформувати Покупця про зміну ціни Товару.

5.12. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на покупку Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

5.13. Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті. При цьому вартість доставки може бути змінена в односторонньому порядку виходячи із цін на доставку Товару, що визначаються кур’єрськими службами, засобами спецзв’язку тощо.

5.14. Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження і зарахування Продавцю коштів.

5.15. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними на сайті Продавця за веб-адресою "Оплата та доставка"

6. Повернення товару.

6.1. Ювелірні вироби належної якості, придбані Покупцем, обміну або поверненню не підлягають згідно «Правил торгівлі дорогоцінними металами (крім банківських металів) і дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення та напівдорогоцінним камінням у сирому та обробленому вигляді і виробами з них, що належать суб’єктам господарювання на праві власності», затверджених Постановою КМУ № 802 від 04.06.1998 р.

6.2. Покупець зобов'язується перевіряти придбані ювелірні вироби за якістю і комплектності в момент їх отримання і заявляти свої претензії в момент прийому Товару. В іншому випадку Продавець має право не розглядати претензії щодо якості та комплектності проданого Товару, крім випадків, чітко передбачених чинним законодавством України.

7. Відповідальність сторін.

7.1. Покупець та Продавець несуть відповідальність за своїми зобов'язаннями у рамках виконання умов цього Договору, згідно чинного законодавства України.

7.2. Продавець не несе відповідальності, не може виступати відповідачем у суді та не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дію або бездіяльність третіх осіб.

7.3. У разі виникнення форс-мажорних обставин, сторони Договору звільняються від виконання цього договору до моменту припинення дії таких обставин.

8. Конфіденційність і персональна інформація.

8.1. Реєструючись на сайті Інтернет-магазину silver.in.ua (далі - Сайт), Ви даєте згоду на обробку персональних даних (далі - Згода) згідно зі ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р №2297-VI. Прийняттям даної Згоди є реєстрація на Сайті або оформлення замовлення без реєстрації. Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 • 8.1.1. Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних, як без використання засобів автоматизації, так і з їх використанням.
 • 8.1.2. Ви погоджуєтеся на обробку наступних персональних даних: прізвище та ім'я; адреса реєстрації або проживання; номери контактних телефонів; адреси електронної пошти та інші анкетні дані.
 • 8.1.3. Метою обробки персональних даних є - продаж товарів з сайту і обробка замовлень Покупця.
 • 8.1.4. Підставою для обробки персональних даних є ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р №2297-VI. В процесі обробки з персональними даними можуть бути здійснені наступні дії: збір, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення, використання, блокування, знищення.
 • 8.1.5. Ви погоджуєтеся на передачу персональних даних третім особам без попереднього повідомлення Покупця, якщо це пов'язано з обробкою або доставкою замовлення Покупця. (Наприклад, передача ваших даних кур'єру для доставки товару)
 • 8.1.6 Згода може бути відкликано Покупцем, шляхом направлення письмової заяви на електронну адресу ssilverbrus@gmail.com.

8.2. Продавець зберігає та захищає конфіденційність Покупця. Продавець не збирає і не зберігає навмисно ніякої інформації про Покупця, як то - ім'я, прізвище, адреса, номер телефону та електронної пошти, до тих пір, поки Покупець сам добровільно не надасть її Продавцеві з метою оформлення купівлі Товару. Продавець залишає за собою право зберігати надану Покупцем інформацію, обробляти та використовувати її з метою оформлення стосунків в процесі купівлі-продажу Товару на сайті, а також з метою повідомлення Покупця надалі про новинки, знижки та акційні пропозиції.

9.Цей Договір набуває чинності

9.1. Цей Договір набуває чинності з моменту прийняття та визнання його умов Покупцем і діє до виконання всіх умов договору.